Hobby barvy nerchau - Art Gel
Art GelDécoupageFixy na textilGlitter LinerHobby Acryl mattHome ArtKreativní sadyMagic DesignMagnetoMalgelPatinaPlátnaReliéfní tmelyŠpachtleŠtětceTextile ArtWindow Art Ke stažení Napište nám Odkazy caparol.gif, 3 kB

Art Gel

K jednotlivým technikám Vám nabízíme ukázky zpracování, nápady na dekoraci. Věříme, že zde najdete inspiraci pro Vaši tvorbu!
gal-art-gel-1.jpg, 59 kB

Akrylové barvy Hobby Acryl matt jsou natřeny na plátně 40x60 cm.Art gely jsou nanášeny aplikační špičkou se seříznutým hrotem na různé průměry. "Doutníky" jsou vytvarovány štětcem.

Upozornění: Art Gely mají v tubě mléčné zabarvení, svou výslednou barvu získají až když vyschnou. Více na: Tipy a rady - Art Gel.

gal-art-gel-2.jpg, 47 kB

Plátno je namalováno akrylovými barvami Hobby Acryl matt. Univerzálním lepidlem na découpage - Haftgrund je nalepený ubrousek. Art Gely jsou nanášeny přímo z tuby, tenké linky pomocí aplikační špičky.


gal-art-gel-3.jpg, 25 kB

Rámeček je namalován akrylovými barvami Hobby Acryl matt. Na jednotlivých plochách jsou smíchány různé odstíny Art Gelů - postup práce viz: Tipy a rady - Art Gel.


gal-art-gel-4.jpg, 21 kB

Na vázu jsou naneseny Art Gely s aplikační špičkou.

Spirála na váze je vytvořená pomocí papírové pásky Postup práce najdete na stránce: Tipy a rady - Art Gel.

gal-art-gel-5.jpg, 21 kB

gal-art-gel-6.jpg, 62 kB

1 2