Hobby barvy nerchau - Découpage
Art GelDécoupageFixy na textilGlitter LinerHobby Acryl mattHome ArtKreativní sadyMagic DesignMagnetoMalgelPatinaPlátnaReliéfní tmelyŠpachtleŠtětceTextile ArtWindow Art Ke stažení Napište nám Odkazy caparol.gif, 3 kB

Découpage

K jednotlivým technikám Vám nabízíme ukázky zpracování, nápady na dekoraci. Věříme, že zde najdete inspiraci pro Vaši tvorbu!
gal-decoupage-1.jpg, 28 kB K motivu z ubrousku je domalován dřevěný rámeček - postup najdete na stránce Tipy a rady: Découpage. gal-decoupage-2.jpg, 35 kB
gal-decoupage-3.jpg, 24 kB Ukázka découpage na korek a dřevěnou krabičku na papírové kapesníčky. Barevný podklad je natřen barvami Hobby Acryl matt. gal-decoupage-4.jpg, 26 kB Na tužkovník z MDF materiálu je nanesen krakelovací tmel Reliéf, který je přetřen akrylovými barvami, pak je nalepený ubrousek.
gal-decoupage-5.jpg, 34 kB Na sololitové destičce je nanesen krakelovací tmel Reliéf. Na suchou plochu je nalepený ubrousek a okolí je domalováno akrylovými barvami. gal-decoupage-6.jpg, 30 kB Découpage na textil.